Vzestup Islámského státu by Joby Warrick

Vzestup Islámského státu

By Joby Warrick

  • Publication Date: 2016-07-07
  • Genre: Politics & Current Events

Book Summary

Je Islámský stát nepochopená, anebo spíš nepochopitelná organizace? A je to jen parta hrdlořezů? Akty tohoto nejvýraznějšího nestátního ozbrojeného aktéra současnosti jsou nepřehlédnutelné – a jak by také mohly být jiné, když kromě boje se skutečnými zbraněmi se jim daří úspěšně útočit i na mediální sféru a podmaňovat si internet. Přestože jsou však zmínky o bojovnících tzv. Islámského státu téměř všudypřítomné, co o nich vlastně víme a co víme o vzniku skupiny samotné?
Islám, Střední a Blízký východ, sunnité, ší’ité, sektářské násilí. Pro laika jistě věcí nesnadné k pochopení, tato kniha pro něj však může být zdatným průvodcem. Na pomezí žurnalistiky a beletrie totiž přináší čtivé vyprávění, díky němuž se pro vás z exoticky znějících jmen stanou důvěrně známé postavy, jejichž životní osudy velice srozumitelně propojí komplexní pavučinu událostí.
Islámský stát od A do Z. Základní literatura pro všechny, kteří chtějí vědět, kdo, kdy, kde, proč a jak.
Kniha získala Pulitzerovu cenu 2016.

Related Tags : Vzestup Islámského státu Joby Warrick epub ebook, Vzestup Islámského státu Joby Warrick PDF EBOOK, Vzestup Islámského státu Joby Warrick AUDIOBOOK download, Vzestup Islámského státu Joby Warrick EPUB download, Vzestup Islámského státu Joby Warrick MOBI download, Joby Warrick's book, Vzestup Islámského státu Joby Warrick book review , free ebook apk download, Vzestup Islámského státu by Joby Warrick zip download, read Vzestup Islámského státu book online, Politics & Current Events

Comments