Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) by Sophie Love

Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap)

By Sophie Love

  • Publication Date: 2017-06-14
  • Genre: Contemporary

Book Summary

New York’ta çalışıp, yaşayan 35 yaşındaki Emily Mitchell, bir dizi başarısız ilişkiden geçmişti. 7 yılık erkek arkadaşı onu uzun zamandır beklenen yıl dönümü yemeğine çıkardığında, Emily bu sefer farklı olacağına, bu sefer yüzüğü alacağına emindi.

Yüzük yerine ona küçük bir şişe parfüm verince, Emily artık ondan ayrılmanın vakti geldiğini anlamıştı – ve tüm hayatına yeni, taze bir başlangıç yapması gerektiğini.

Onu tatmin etmeyen, baskıcı hayatından bıkarak, bir değişikliğe ihtiyacı olduğuna karar verdi Emily. Bir hevesle, çocukluğunun büyülü güzellikteki yazlarını geçirdiği, o büyük, tarihi, babasına ait olan, Maine kıyısındaki terkedilmiş eve gitmeye karar verdi. Fakat ev uzun süredir terkedilmişti ve tamire ihtiyaç duyuyordu ve Maine’e kış gelmek üzereydi. Trajik bir kaza kız kardeşini onlardan aldıktan ve aileleri parçalandığından beri, 20 yıldır buraya gelmemişti. Anne ve babası boşanmış, babası ortadan kaybolmuş ve Emily bir daha asla bu evin yakınına bile gelememişti.

Şimdi, bir sebepten, hayatı tuhaf bir haldeyken, çocukluğundan bildiği tek yere doğru çekiliyordu. Bir hafta sonluğuna, aklını boşaltmak için gitmeyi planladı. Ama evdeki bir şeyler; içerideki sayısız sır, babasının hatıraları, baştan çıkarıcı okyanus manzarası, küçük kasaba – ve en önemlisi, evin, yakışıklı ve gizemli bakıcısı – sanki onun gitmesini istemiyordu. Aradığı cevapları burada, en ummadığı yerde bulabilir miydi?

Bir hafta sonu, bir ömre dönüşebilir miydi?

ŞİMDİ VE SONSUZA DEK, sizi güldürecek, ağlatacak ve sayfalarını gece geç saatlere kadar çevirtecek – ve sizi romantizme tekrar aşık edecek büyüleyici bir romantik serinin ilk kitabı.

2. Kitap pek yakında çıkacak.

Related Tags : Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love epub ebook, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love PDF EBOOK, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love AUDIOBOOK download, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love EPUB download, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love MOBI download, Sophie Love's book, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) Sophie Love book review , free ebook apk download, Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) by Sophie Love zip download, read Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1. Kitap) book online, Contemporary

Comments